Home / Tag Archives: потег

Tag Archives: потег

Бачев го послуша Заев.Пријави корупција во ДИК

По вчершниот повик на премиерот Зоран Заев вчера граѓаните да го пријават секој случај на корупција, се огласи лидерот на НДП Јанко Бачев, кој, како што рече, пријавува корупција во Државната изборна комисија. -Земајќи предвид дека премиерот на една држава ...

Read More »