Home / Tag Archives: Скарлет Јохансон

Tag Archives: Скарлет Јохансон

Актерката Скарлет Јохансон роди ќеркичка

Прекрасната холивудска  актерка Скарлет Јохансон и нејзиниот свршеник Ромен Доријак станаа родители на мало девојче на кое гордите родители и го дадоа името Роуз. Мајката и бебето се чувствуваат добро. Скарлет и Ромен се во врска две години, минатата година ...

Read More »