Don't Miss
Home / Tag Archives: СВР Битола

Tag Archives: СВР Битола

Битолчанец со трактор се обидел да влезе во казино, лишен е од слобода

Полициски службеници од СВР Битола го лишиле од слобода 40 годишниот битолчанец со иницијали П.К. откако со трактор се обидел да влезе во казино во Битола.Битолчанецот се сомничи дека вчера на 18.03.2024 околу 23.35 часот со трактор оштетил влезна врата ...

Read More »