Home / Tag Archives: свршувачка

Tag Archives: свршувачка

Мартина Навратилова ја круниса својата долгодишна љубовна врска

Познатата светска тенисерка Мартина Навратилова на „УС Опен” ја запроси својата долгогодишна девојка, руската манекенка Јулија Лемигова со која се забавува 8 години. „УС Опен” на 57-годишната манекенка ѝ изгледало како идеално место да ја запроси 42-годишната Јулија. Руската манекенка ...

Read More »