Home / Tag Archives: таблички

Tag Archives: таблички

Шест лица повредени во сообраќајка кај Прилеп

Едно лице е потешко, а пет се полесно повредени во сообраќајната несреќа што се случи во 15:13 часот на магистралниот пат Прилеп-Битола кај клучката пред Тополчани. Повредените се префрлени во Клиничкиот центар во Битола и никој не е во животна ...

Read More »