Home / Tag Archives: тајна

Tag Archives: тајна

Палчо на распит во СЈО

Бизнисменот Љупчо Палевски, по 20 часа поминати во полициска станица.од попладнево е во СЈО да одговори на прашањата на обивнитеите, потврдија од неговата одбрана. Досега од СЈО нема официјална информација зошто го сомничат потврдуваат смао дека е приведен за потребите ...

Read More »