Home / Tag Archives: Тарави

Tag Archives: Тарави

Заев контра Таравари

Зоран Заев денеска во Гостивар рече дека е дојден за да побара поддршка за кандидатот на ДУИ, Невзат Бејта. Но, и порача дека најдобро би било противкандидатот на Бејта, Арбен Таравари да остане министер во неговата влада. -Јас сум дојден ...

Read More »