Home / Tag Archives: убиец

Tag Archives: убиец

Уапсен трикратниот убиец од Кавадарци

Тони Станоев, осомничениот за трикратното убиство во Кавадарци, претпладнево е фатен на гробиштата во градот, дознава МКД од сведоци на настанот. Се претпоставува дека Тони утрово ја чекал сопругата Даниела на закажаниот погреб на неговите жртви за да ја реализира ...

Read More »