Home / Tag Archives: Живаљевик

Tag Archives: Живаљевик

Игор Југ требало да го убие Заев

После обвинувањата дека бил организатор на упадот во собранието, Горан Живаљевиќ во долго интеврју за српската „Хепи“ телевизија открива низа шокантни детаљи за кобниот 27 Април. Тој вели дека не само што не знаел дека ќе има упад, туку настаните ...

Read More »