Don't Miss
Home / Tag Archives: а еден

Tag Archives: а еден

Родени три машки бебиња во Битолa

Првиот ден во Новата 2019 година во Битола  се родија  три машки бебиња. Првото бебе се роди 20 минути по полноќ. Среќната мајка е Александра Максимовска од Битола, која на свет донесе  машко бебе, тешко  3.255 грама, а долго  49 ...

Read More »