Home / Tag Archives: адреса

Tag Archives: адреса

Измамен битолчанец од лажна фирма во Германија

На 25.03.2019 во 10.30 часот во СВР Битола, Т.Ж.(43) од Битола, управител во приватна фирма од село Трн, Битолско, пријавил дека по претходен договор со германска фирма за набавка на половен трактор, на сметка на фирма од Риека, Република Хрватска, ...

Read More »