Home / Tag Archives: бекам

Tag Archives: бекам

Дејвид Бекам имал сообраќајка со моторот

Поранешниот фудбалер Дејвид Бекам доживеал сообраќајна несреќа, откако паднал од неговиот мотор при напуштањето на едно студио за тетовирање, пишуваат светските медиуми. Тоа изгубил контрола над моторот при претекнување, паднал на земја и за среќа поминал без поголеми последици. Тој ...

Read More »