Home / Tag Archives: Гејсер

Tag Archives: Гејсер

Гајсер денеска во 11 часот со „нова бомба“ за случајот „Рекет“ Словенецот, Ларис Гајсер, новинарот на италијанскиот весник „Ла Верита“ најави дека денеска во 11 часот ќе објави нови информации поврзани со случајот „Рекет“.  Македонијо! Утре, 13 август во 11 ...

Read More »