Don't Miss
Home / Tag Archives: излета

Tag Archives: излета

Возило излета од патот кај Битола, патниците заробени во него

Заробени во возилото останале патниците откако утрово со својот автомобил излетале од патот во близина на Битола, кај исклучувањето за Демир Хисар. Возилото, со видни оштетувања, беше покрај патот, а како што информираат од полициската екипа, која го чуваше просторот, ...

Read More »