Home / Tag Archives: Кики

Tag Archives: Кики

ВМРО ДПМНЕ: Кои се “ Кики “ и “Фрики“?

Од ВМРО-ДПМНЕ соопштуваат дека апсењето на Боки 13 е само дел од рекетарската приказна на власта. Од опозицијата порачуваат дека премиерот Зоран Заев и неговите најблиски соработници не смее да бидат амнестирани. „Зоран Заев ги деградираше и девалвираше институциите. СЈО ...

Read More »