Home / Tag Archives: Ларис

Tag Archives: Ларис

Во наредните денови нови снимки за “Рекет“

По скандалот со снимките како ги примаат парите од куќата на Орце Камчев, Фокус“ исконтактира со Ларис Гајсер, авторот кој ги објави видео и аудио снимката поврзани со случајот „Рекет“, а каде се гледа како осомничените во овој предмет земаат ...

Read More »