Home / Tag Archives: луксуз

Tag Archives: луксуз

Измамникот од САД се луксузира во Прилеп!?

Измамникот од САД, по потекло од Мешеиште, Р.Б.(40) заедно со својата невенчана сопруга, или пријателка В.У(41) од Охрид, кои неодамна успеаја да измамат неколку битолски хотелиери и сопственикот на болницата “ Плодност “ се луксузира во Прилеп. Оваа информација вечерва ...

Read More »

Иселиле цел остров за да уживаат сами на медениот месец

Холивудската двојка и сега веќе официјално маж и жена, Бред Пит и Анџелина Џоли по својата венчавка се сместиле на островот Гозо во близина на Малта, каде ќе го поминат медениот месец, јавуваат светските медиуми. Новопечените сопружници ќепоминат два месеци ...

Read More »