Don't Miss
Home / Tag Archives: преиерот

Tag Archives: преиерот

Премиерот Заев денеска во Битола

Премиерот Зоран Заев, придружуван од вицепремиерот задолжен за економски прашања Кочо Анѓушев, денеска  ќе престојува во работна посета во Битола. Според програмата премиерот Заев во 11 .30 часот ќе ја посети градоначалничката Наташа Петровска а потоа ке има средба со ...

Read More »