Home / Tag Archives: снимани

Tag Archives: снимани

Заев: Ниту министрите не се согласуваат со расипништвото на Владата

Опозицискиот СДСМ денеска го објави шестиот по ред пакет „бомби“ од, како што првично рекоа, над 20.000 неовластено прислушувани разговори од страна на УБК. Од 11-те телефонски разговори помеѓу, како што беше речено, министрите за финансии и за внатрешни работи ...

Read More »