Don't Miss
Home / Tag Archives: Виси

Tag Archives: Виси

Виси двотретинското мнозинство за промена на Уставот

Виси двотретинското мнозинство за промена на Уставот – Заев ќе бара поддршка од БЕСА на Касами и Алијанса на Албанците. По сите отстапки, амнестии и попуштања премиерот сега најавува дека ќе преговара со Биљаљ Касами од Беса, како и со ...

Read More »