Home / Tag Archives: запали

Tag Archives: запали

Наместо в затвор,со возилото сакал да го разнесе судот

Во врска со инцидентот кој се случи рано изутрината во Битола, кога возач на автомобил , марка “ауди 4“  удрил во еден од столбовите во Судот при што се запалил и откако се стекнал со изгореници бил пренесен во Клиничката ...

Read More »