Don't Miss
Home / Вести / Салонот за убавина „Lumière“ во Битола ќе се погрижи да блеснете во вашето најубаво беспрекорно и гламурозно издание досега!

Салонот за убавина „Lumière“ во Битола ќе се погрижи да блеснете во вашето најубаво беспрекорно и гламурозно издание досега!

За секоја ваша пригода и убав настан препуштете се во рацете на вистински професионалци.


Изберете ја вашата омилена шминка и фризура за посебните мигови и дозволете врвни професионалци да се погрижат за вашиот блескав и гламурозен изглед.


Доколку барате идеално место за нега, релаксација и убавина, со беспрекорна професионална услуга во пријатен и неповторлив амбиент, новоотворениот Салон за убавина „Lumière“ во Битола е вистинското место за вас.

На едно место можете да ги најдете сите услуги за да постигнете беспрекорен изглед.

Нудат квалитетна нега и секакви видови на услуги поврзани со женската убавина:


Фризерски услуги

 Шминка

Депилација

 Третмани за слабеење

 Масажи


Салонот за убавина „Lumière “ лоциран на улица „Ѓорче Петров“ број 23 во Битола е ултра модерен и тука се користат продукти од светски реномирани брендови.

Професионалната цел на тимот на новоотворениот салон за убавина   „Lumière “  е полека, но, сигурно да станат најдоброто место за нега и убавина во Битола.

Закажете на контакт телефоните: 078-850-860 и 078-442-049


Комерцијална објава

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*