Don't Miss
Home / Tag Archives: Анџелина Џоли

Tag Archives: Анџелина Џоли

Анџелина и Бред ги продадоа свадбените фотографии за 2 мил. долари

Најпопуларниот холивудските пар Анџелина Џоли и Бред Пит, фотографиите од венчавката која се случи на 23 август, ги продадоа за два милиони долари, пренесуваат денеска американските медиуми. Актерите, фотографиите ги продадоа на таблоидите “Пипл“ и “Хелоу“ кои пак вчера објавија ...

Read More »

Анџелина во венчаница од “Версаче“ ја краси насловната на “Пипл“

И кога многумина помислија дека нема да се појават фотографии од тајната венчавка на најславниот холивудски пар Анџелина Џоли и Бред Пит, престижниот светски магазин “Пипл” ја доби ексклузивата. Насловната страница на магазинот, ја краси Анџелина Џоли во венчаница од ...

Read More »