Don't Miss
Home / Tag Archives: бмв

Tag Archives: бмв

“БМВ“ излета од патот за Прилеп, петмина повредени

Пет лица се повредени и веднаш се пренесени во битолската Клиничка болница по сообраќајната несреќа што се случи рано изутрината на патот Битола – Прилеп. Несреќата се случила околу  7.50 часот, кога “бмв“  со битолски регистерски таблички од засега непознати ...

Read More »