Home / Tag Archives: исчезнати

Tag Archives: исчезнати

Единаесетгодишно дете пронајдено мртво

Единаесетгодишно дете од Стајковци вчера  вечерта на последната станица на автобусот број 65, во скопската населба Сингелиќ, било пронајдено мртво. Телото на детето го нашол неговиот татко по дводеневна потрага. Детето не беше пријавено за исчезнато во полиција, таткото го ...

Read More »