Don't Miss
Home / Tag Archives: Касами

Tag Archives: Касами

По Касами и Гаши влегува во Владата

По Беса на Билал Касами и Беса на Африм Гаши влегува во Владата, брифираат од партијата. Од таму велат дека премиерот Зоран Заев денеска се сретнал со Гаши и  дека се договорени најголем дел од работите. И од Беса на Гаши ...

Read More »