Don't Miss
Home / Tag Archives: критична состојба

Tag Archives: критична состојба

Холивуд се моли за славната комичарка

Холивуд се моли за славната комичарка Џоан Риверс (81) која по операцијата на гласните жици престанала да дише и од четвртокот е во критична состојба. Префрлена е на интензивна нега а лекарите ја држат во вештачка кома. Нејзината ќерка Мелиса ...

Read More »