Home / Tag Archives: Ленка

Tag Archives: Ленка

Презентирани докази на СЈО за “ Титаник“

Во презентација на материјални докази во Кривичниот суд во Скопје денеска продолжи рочиштето за предметот „Титаник“, што се однесува на изборни нерегуларности. Јавниот обвинител Бурим Рустеми презентираше документи, списоци од избирачки места. СЈО пушти телефонски разговор меѓу (наводно) вработена во ...

Read More »