Home / Tag Archives: наркотици

Tag Archives: наркотици

Уапсен дилер на дрога

СВР Битола поднесе кривична пријава против битолчанецот Г.З.(38) продавал наркотици. Во јуни годинава во Битола од страна на полицијата е извршен претрес во домот на пријавениот, при што се пронајдени две пакувања со тежина од 10,17 грама мешавина од „креатин” ...

Read More »