Don't Miss
Home / Tag Archives: Прага

Tag Archives: Прага

По две години ракометарите на европска сцена

Ракометарите на Пелистер по две години од учеството на европска сцена во купот на ЕХФ се враќаат на европска сцена. Идната седмица тие ќе играат во Челинџ купот каде во рамките на третото коло се сраќаваат со екипата на “Дукла“ ...

Read More »