Don't Miss
Home / Tag Archives: спречен

Tag Archives: спречен

Со секира делел правда

Секторот за внатрешни работи Битола поднесе кривична пријава против 54-годишниот М.М. од Битола поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „загрозување со опасно орудие при тепачка или караница“. На 19.03.2018 година околу 00:30 часот во домот на 35-годишниот ...

Read More »