Don't Miss
Home / Tag Archives: столб

Tag Archives: столб

Двајца патници во тешка состојба по сообраќајката кај Лесковац

Две патнички од македонскиот автобус, кој вчера имаше тешка сообраќајна несреќа кај Лесковац, се уште се во животозагрозувачка состојба. Тие се наоѓаат во Клиничкиот центар во Ниш и приклучени се на апарати за дишење, додека останатите четири лица кои беа ...

Read More »