Home / Tag Archives: сурфа

Tag Archives: сурфа

Груевски “ сурфа “ во луксузниот хотел во Будимпешта

Читатели на порталот Либертас му испратиле фотографија од Никола Груевски, која ја направиле во лобито на луксузниот хотел „Four Seasons“ кој се наоѓа во центарот на Будимпешта. На фотографијата може да се види екс-премиерот, а сегашен бегалец од правдата во ...

Read More »