Don't Miss
Home / Tag Archives: уапси

Tag Archives: уапси

Битолската полиција уапси одгледувач на канабис

По добиени оперативни сознанија битолската полиција уапси одгледувач на канабис. „ СВР Битола до ОЈО Битола поднесе кривична пријава против М.В. од Битола, поради постоење основи на сомнение за сторенокривично дело „Неовластено производство и пуштање во промет наркотични дроги, психотропни ...

Read More »