Home / Tag Archives: удрил

Tag Archives: удрил

Кирацовски:Толпата имаше јасна намера некого да убие

По Талат Џафери и Дамјан Манчевски пред Кривичниот суд за обидот за убиство на Села во Собранието денеска сведочеше и пратеникот Александар Кирацовски. -Во прес салата влегов пред 19 цасот. Кога стигна најавата од новинарите дека дел од толпата упаднала ...

Read More »