Home / Tag Archives: улога

Tag Archives: улога

Талески ја доби првата главна улога: Сомнително лице

Откако во средата си замина од градоначалничката функција и наместо по црвениот тепих, од  Кабинетот цели 12 години ни го режираше ѝивотот во градот си замина сам од зад општинската зграда со својот приватен автомобил, сега веќе екс градоначалникот на ...

Read More »