Home / Tag Archives: вработена

Tag Archives: вработена

Кривична пријава за вработена во Клиничката болница

СВР- Битола поднесе кривична пријава против триесет и две годишна битолчанка , за сторено кривично дело „злоупотреба на службената положба и овластување”. Во ноември и декември 2014 година, во Клиничка болница во Битола – Одделение за физикална медицина и рехабилитација ...

Read More »