Home / Tag Archives: заложник

Tag Archives: заложник

Судиите почнаа да му вртат грб на Груевски

Нагласувајќи дека секој кој се огрешил пред законите и работел на штета на граѓаните ќе одговара и дека тоа важи и за градоначалникот на Општина Битола, Владимир  Талески, потпретседателот на СДСМ, Александар Кирацовски на денешната прес конфернција во седиштето на ...

Read More »