Home / Tag Archives: засилување

Tag Archives: засилување

Филип Лазаров во Пелистер

Филип Лазаров, братот на капитенот на македонската ракометна репрезентација е најновото засилување на Пелистер. Оваа информација деновиве ни  е потврдена од ракометниот клуб Пелистер, од каде не информираа дека по двата  млади голмани од Србија, Пелистер до крајот на неделата ...

Read More »