Home / Tag Archives: брза

Tag Archives: брза

Уапсен возачот на Струшкиот автобус кој се преврте кај Лесковац

Драматична и страшна. Вака патниците на автобусот на компанијата „Еуробас“ од Струга ја опишуваат сообраќајната несеќа која се случи во 01.40 часот ноќта помеѓу сабота и недела на влезот во Лесковац. Тројца македонски државјани починаа, а останатите 32 се полесно ...

Read More »