Don't Miss
Home / Tag Archives: исчезнување

Tag Archives: исчезнување

Се трага по 15-годишна битолчанка

Вчера во Секторот за внатрешни работи-Битола Н.А.(47) го пријавил исчезнувањето на неговата ќерка. Н.А во полицијата пријавил дека истиот ден околу 8 часот од својот дом во непознат правец се одалечила неговата 15-годишна ќерка. Битолската полиција презема мерки за пронаоѓање ...

Read More »