Home / Tag Archives: пежо

Tag Archives: пежо

Сообраќајка со мерцедесот на Орце Камчев

Едно лице е повредено во сообраќајката што вчера се случи во Дебар Маало. Во сообраќајката учествувале три автомобили, пежо, рено меган и мерцедес чија предна регистрација беше покриена, најверојатно од членовите на полициската единица „Алфи“, кои таму ги имаше во ...

Read More »