Don't Miss
Home / Tag Archives: полномошно

Tag Archives: полномошно

Адвокатите му откажаа љубов на Груевски

На денешното судско рочиште за предметот „Насилство во Општина Центар“, судијата соопшти дека тројцата адвокати Димитар Дангов, Боро Тасевски и Стерјо Зиков, кои во предметот го застапуваат избеганиот поранешен премиер Никола Груевски, го откажале полномошното. Груевски доби нов адвокат по ...

Read More »