Don't Miss
Home / Tag Archives: портпаролот

Tag Archives: портпаролот

Мерцедесот на Груевски ќе се менува за амбулантни возила

Почната е постапката за оттуѓување на владиниот мерцедес од 600.000 евра и негова замена за болничка опрема, соопшти вечерва на Твитер портпаролот на Владата, Миле Бошњаковски. -Возилото од денеска премина од сопственост на МВР во сопственост на Службата за општи ...

Read More »