Home / Tag Archives: скутер

Tag Archives: скутер

Загина тинејџерка во битолско, паднала од „скутер“

Утринава во 3 часот и 25 минути во полициската станица-Битола било пријавено дека во село Долно Српци, во близина на фудбалското игралиште била пронајдена 17-годишна девојка од истоименото село. Седумнаесетгодишна девојка без знаци на живот утринава била пронајдена покрај моторцикл ...

Read More »