Don't Miss
Home / Tag Archives: транспортиран

Tag Archives: транспортиран

Затвореникот што се самозапали транспортиран во Скопје

Затвореникот од Куманово, кој доцна синоќа се самозапали во битолскиот затвор, кај Црн мост, по прегледот во Клиничката болница во Битола итно е транспортиран на скопските клиники. Според изјава на лекарите од битолската болница, затвореникот кој бил примен на лекување ...

Read More »