Don't Miss
Home / Uncategorized / Исчезна средновечен маж

Исчезна средновечен маж

Во СВР Битола, вчера во 11,00 часот Н.С.(71) од Битола пријавил дека на 07.12.2018 година околу 12,00 часот неговиот син С.С.(42) излегол од домот и не се вратил.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*