Don't Miss
Home / Uncategorized / Пронајдено безживотно тело на улица

Пронајдено безживотно тело на улица

Во СВР Битола вчера во 17:05 часот од Итна медицинска помош било пријавено дека има починато лице на ул.„Кирил Пејчиновиќ“.

Од извршениот увид било констатирано дека се работи за Џ.С. (37) од Битола. За настанот бил известен Јавен обвинител, кој наредил обдукција врз телото на починатиот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*