Don't Miss
Home / Uncategorized / Се изгуби битолчанка

Се изгуби битолчанка

Вчера во 17.20 часот во СВР Битола, Р.Р.(41) од Битола, пријавил дека на 27 септември во времето од 14 до 15 часот, неговата сопруга М.Р.(32) се оддалечила во непознат правец.

Битолската полиција презема мерки за пронаоѓање на жената.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*