Home / Uncategorized / Тамара Тодевска ќе ги забавува Карпошани

Тамара Тодевска ќе ги забавува Карпошани

Денеска, среда (30.08.2017) со почеток во 21.00 часот на платото на Т.Ц Лептокарија, македонската поп пејачка Тамара Тодевска ќе настапи во рамки на “Културното лето Карпош-2017“. Ве покануваме да присуствувате и да бидете дел од овој музички спектакл.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*